Dla dobrego funkcjonowania strony oraz statystyk oglądalności treści zbieramy dane.

Publikacje

LEK. MED. GRAŻYNA KUCZEK

ZDROWIE BEZ OGRANICZEŃ

Zdrowie bez ograniczeń to niezwykle inspirujący i bardzo praktyczny poradnik napisany w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu medycyny stylu życia, profilaktyki oraz terapii chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, miażdżyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie i inne.

39.90 zł

LEK. MED. GRAŻYNA KUCZEK

KUCHNIA ZDROWIA I DŁUGOWIECZNOŚCI

Kuchnia zdrowia i długowieczności to poradnik zdrowego odżywiania i 4-tygodniowy jadłospis osób , które uważane są za rekordzistów długowieczności. Jak pokazują badania, ludzie ci żyją zauważalnie dłużej, mają pośród siebie znaczny odsetek stulatków i nie cierpią z powodu chorób, które zbierają śmiertelne żniwo w krajach rozwiniętych.

48.00 zł

LEK. MED. GRAŻYNA KUCZEK
BEATA ŚLESZYŃSKA

KUCHNIA W TROSCE O TWOJE ZDROWIE

Zbiór ponad 250. smacznych i prostych w wykonaniu przepisów wegetariańskich, opracowanych na bazie naturalnych składników, bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego oraz rafinowanego cukru.

35.00 zł

LEK. MED. GRAŻYNA KUCZEK

ABC ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Przyzwyczailiśmy się, by myśleć, że zdrowie i szczęście to sprawa przypadku. Jest jednak zupełnie inaczej. To decyzje, które podejmujemy każdego dnia mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki żyjemy, a ten z kolei na nasze zdrowie. W jaki sposób możemy uchronić się przed chorobą?

16.00 zł