Dla dobrego funkcjonowania strony oraz statystyk oglądalności treści zbieramy dane.

Miejsca

Gąski

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w Gąskach – niewielkiej miejscowości turystycznej położonej nad polskim morzem, niedaleko od Mielna, Kołobrzegu i Koszalina. Przytulna Willa MAKARENA, w której odbywa się program oddalona jest 300 m od morza.

Oferujemy Państwu pobyt w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się: telewizor, lampka nocna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, do użytku wspólnego deska do prasowania, żelazko. Największą atrakcją miejscowości jest dość szeroka, piaszczysta plaża morska, z wałem wydm, urokliwie porośniętym roślinami. Na plażę wiedzie sporo przejść – niektóre piaszczyste, inne z kolei z niewysokimi schodami. Niedaleko kąpieliska stoi wybudowana w XIX w, wzniosła na przeszło pięćdziesiąt metrów, latarnia morska. Blask latarni, przy dobrej pogodzie jest widoczny z odległości prawie 20 mil morskich. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania – po przebyciu stu dziewięćdziesięciu krętych, wykonanych z granitu stopni, można upajać się przepięknym krajobrazem morskim, widokiem na Gąski i pobliskie miejscowości: Sarbinowo, Chłopy, Mielenko, a nawet Mielno. Innym zabytkiem letniska jest dawny Pałac Morski z drugiej połowy dziewiętnastego wieku, gdzie aktualnie znajduje się ośrodek wypoczynkowy.

Adres: Willa Makarena, ul. Piaskowa 5, 76-034 Gąski

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Koszalin. Stąd dojazd busem do Gąsek firmy AIRBUS.

http://www.airbus-przewozy.pl/?id=gaski 

Osobom, które przyjadą samochodem zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posiadłości.

Grzegorzowice

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w Grzegorzowicach – malowniczej miejscowości turystycznej położonej w Górach Świętokrzyskich w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Dworek Lachowicze położony jest w pięknym zacisznym miejscu z widokiem na góry. Oferuje pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę z prysznicem lub wanną retro. Na wyposażeniu są stylowe meble, telewizor LCD, ręczniki, suszarka. Dworek Lachowicze ma zaledwie 9 lat, ale posiada styl dworku polskiego lat 20-tych i 30-tych. Praktycznie w każdym pokoju stoi jakiś antyk. Pokoje są urządzone ze smakiem i duchem minionych lat, ale są funkcjonalnie i przytulnie. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna, sala biesiadna z bilardem, jadalnia i aneks do przygotowania herbaty ziołowej.

Adres: Grzegorzowice 83 A, 27-425 Waśniów

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Nowa Słupia. Dojazd PKP do dworca Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice lub Kielce albo PKS-em do dworca Nowa Słupia lub Ostrowiec Świętokrzyski. Z dworca PKP lub PKS usługa transportu jest grzecznościowa ze strony Dworku „Lachowicze”, a kosztem jest paliwo. Z Ostrowca i Starachowic koszt transportu wynosi 35 zł, a z Kielc 60 zł. Prosimy zgłosić potrzebę transportu pisząc na adres mailowy: dworek@dworeklachowicze.pl podając datę i godzinę przyjazdu oraz nazwę dworca.

Osobom, które przyjadą samochodem zapewniamy miejsce parkingowe.

Ustroń

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w Ustroniu – malowniczej uzdrowiskowej miejscowości turystycznej położonej w Beskidzie Śląskim. 

Hotel Perła Beskidu położony jest w przepięknym miejscu z widokiem na góry. Oferuje pokoje  2, i 4-osobowe typu studio oraz apartament. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę i wyposażony jest m.in. w ręczniki, czajnik bezprzewodowy oraz telewizor LCD. Perła Beskidu ma zaledwie 6 lat, dlatego wszystkie pokoje reprezentują nowoczesny standard – są nowe i zadbane. Do dyspozycji grupy jest strefa SPA z jacuzzi oraz sauną suchą GRATIS! 

Adres: Perła Beskidu, ul. Sanatoryjna 42, 43-450 Ustroń

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Ustroń. Stąd dojazd taksówką.

Można przyjechać samochodem. Zapewniamy miejsce parkingowe.

Wisła

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w miejscowości turystycznej Beskidu Śląskiego w Wiśle. 
Dom wypoczynkowy „U Plesów” położony u stóp malowniczych gór oferuje pokoje 1-, 2 i 3-osobowe.

Adres: Dom gościnny „U Plesów”, ul. Pod Kozińce 7, 43-460 Wisła – Nowa Osada

Jak dojechać?

Dojazd PKP do stacji Wisła-Uzdrowisko, PKS-em na Dworzec Autobusowy Wisła-Centrum. Stąd ok. (5 km) można podjechać taksówką lub autobusem z Dworca Autobusowego Wisła-Centrum w kierunku na Czarne lub Malinkę. Wysiąść należy na przystanku Wisła-Nowa Osada I.

Osieczek

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w jednym z najpiękniejszych zielonych zakątków Mazowsza w Osieczku – 35 km na południe od Warszawy. Piękny nowo wybudowany obiekt stylizowany na XIX-wieczny „Dwór Polski” wg projektu Andrzeja Grzybowskiego oferuje pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe o wysokim standardzie.

Adres: „Dwór Polski” Stanisława Sadochy Osieczek 11 A, 05-652 Pniewy, pow. Grójec, woj. mazowieckie

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Warszawa-Zachodnia. Stąd dojazd PKS-em do Grójca lub do Mszczonowa.

  1. Z Grójca autobusem w kierunku Mszczonowa. Wysiąść należy na przystanku Konie I (jest to pierwszy przystanek w Koniach, obok sklepu ABC). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
  2. lub Z Mszczonowa autobusem w kierunku Grójca. Wysiąść należy na przystanku Konie I, obok sklepu ABC (mijamy przystanek Konie II). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Można przyjechać samochodem. Zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posiadłości.