Miejsce

Osieczek

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w jednym z najpiękniejszych zielonych zakątków Mazowsza w Osieczku – 35 km na południe od Warszawy. Piękny nowo wybudowany obiekt stylizowany na XIX-wieczny „Dwór Polski” wg projektu Andrzeja Grzybowskiego oferuje pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe o wysokim standardzie.

Adres: „Dwór Polski” Stanisława Sadochy Osieczek 11 A, 05-652 Pniewy, pow. Grójec, woj. mazowieckie

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Warszawa-Zachodnia. Stąd dojazd PKS-em do Grójca lub do Mszczonowa.

  1. Z Grójca autobusem w kierunku Mszczonowa. Wysiąść należy na przystanku Konie I (jest to pierwszy przystanek w Koniach, obok sklepu ABC). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
  2. lub Z Mszczonowa autobusem w kierunku Grójca. Wysiąść należy na przystanku Konie I, obok sklepu ABC (mijamy przystanek Konie II). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Można przyjechać samochodem. Zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posiadłości.

Wisła

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w miejscowości turystycznej Beskidu Śląskiego w Wiśle. 
Dom wypoczynkowy „U Plesów” położony u stóp malowniczych gór oferuje pokoje 1-, 2 i 3-osobowe.

Adres: Dom gościnny „U Plesów”, ul. Pod Kozińce 7, 43-460 Wisła – Nowa Osada

Jak dojechać?

Dojazd PKP do stacji Wisła-Uzdrowisko, PKS-em na Dworzec Autobusowy Wisła-Centrum. Stąd ok. (5 km) można podjechać taksówką lub autobusem z Dworca Autobusowego Wisła-Centrum w kierunku na Czarne lub Malinkę. Wysiąść należy na przystanku Wisła-Nowa Osada I.

Gąski

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w miejscowości Gąski, znajdującej się miedzy Koszalinem a Kołobrzegiem. Ładna, duża villa oddalona jest 300 m od morza. 

Oferujemy Państwu pobyt w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się: telewizor, lampka nocna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, do użytku wspólnego deska do prasowania, żelazko; wieczory przy akordeonie, karaoke , miejsce na ognisko; – plac zabaw;  szeroka, piaszczysta plaża;  w pobliżu jazda konna.

Gąski to niewielka wieś wakacyjna nad naszym morzem, położona wśród pól, obok lasu, w pobliżu Mielna, Kołobrzegu, Koszalina.

Największą atrakcją miejscowości jest dość szeroka, piaszczysta plaża morska, z wałem wydm, urokliwie porośniętym roślinami. Na plażę wiedzie sporo przejść – niektóre piaszczyste, inne z kolei z niewysokimi schodami. Niedaleko kąpieliska stoi wybudowana w XIX w, wzniosła na przeszło pięćdziesiąt metrów, latarnia morska. Blask latarni, przy dobrej pogodzie jest widoczny z odległości prawie 20 mil morskich. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania – po przebyciu stu dziewięćdziesięciu krętych, wykonanych z granitu stopni, można upajać się przepięknym krajobrazem morskim, widokiem na Gąski i pobliskie miejscowości: Sarbinowo, Chłopy, Mielenko, a nawe t Mieno. Innym zabytkiem letniska jest dawny Pałac Morski z drugiej połowy dziewiętnastego wieku, gdzie aktualnie znajduje się ośrodek wypoczynkowy.

Adres: Villa Makarena, ul. Piaskowa 5, Gąski

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Koszalin. Stąd dojazd busem do Gąsek firmy AIRBUS

http://www.airbus-przewozy.pl/?id=gaski 

Można przyjechać samochodem. Zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posiadłości.